Із криниці печалі. Радивилівщина (4)

Із криниці печалі. Збірники. Рівне, АзаліяПублікуємо четвертий, останній із запланованої нами серії збірник спогадів і документів “Із криниці печалі» (Рівне, видавництво «Азалія», 1997). Наприкінці замітки подаються активізовані посилання на попередні збірники, вміщені в Радивилів.info. Ці книжки випускалися в 1990-і роки у серії “Реабілітовані історією” і, як уже вказувалося в попередніх анотаціях, відобразили складні сторінки історії Рівненщини 1944 – 1950-х років. Є в цих книгах і факти по Радивилову і Радивилівському району.

Свідчення жертв сталінських репресій важливі й сьогодні – для кращого розуміння того, що принесла на Україну в повоєнні роки і що несе з собою сьогодні завойовницька орда, котру націлюють та ідейно надихають злочинні кремлівські «вожді».

До редакційно-видавничої групи четвертого збірника входили літератори і журналісти Петро Велесик, Григорій Дем’янчук, Інна Нагорна, Євген Шморгун і Володимир Ящук (відповідав за збір і підготовку до друку матеріалів по Радивилівському, Дубенському, Млинівському і Острозькому районах). Керівником групи був тодішній голова Рівненської обласної організації Спілки письменників України Євген Шморгун. Відповідальним за випуск значиться письменник Євген Цимбалюк.

Збірник публікується у форматі pdf. Його тексти розпізнані у відповідній комп’ютерній програмі, тому повинні бути доступними для автоматичного пошуку за словами пошукового запиту.

СКАЧАТИ:

Iz krynyci pechali_4

Із криниці печалі. Радивилівщина

Із криниці печалі. Радивилівщина (2)

Із криниці печалі. Радивилівщина (3)

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Травень 15, 2015

    […] ДИВ.: Із криниці печалі. Радивилівщина […]

  2. Листопад 30, 2016

    […] що ти працював у редколегії з випуску серії книг «Реабілітовані історією» при Рівненській обласній організації Спілки […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.