Із криниці печалі. Радивилівщина

Із криниці печалі. Збірники. Рівне, АзаліяЗбірники спогадів та документів із серії книг “Реабілітовані історією”, що їх понад двадцять років тому почало випускати видавництво “Азалія” Рівненської організації Спілки письменників України, містять матеріали і по Радивилівському району. До редакційно-видавничої групи входили літератори Петро Велесик, Лідія Рибенко, Євген Шморгун (керівник групи), Інна Нагорна і Володимир Ящук (він і готував матеріали про Радивилівщину).

Сьогодні виміщуємо в форматі PDF перший із випущених збірників «Із криниці печалі» (Рівне, 1993). Тут ви знайдете спогади, документи, листи та інші матеріали про жителів Рівненщини, які зазнали репресій з боку польських, німецьких та московсько-радянських окупантів.

Матеріали книг свідчать про масові репресії на Рівненщині, зокрема, у 1944 – 1953 роках, про депортацію населення у віддалені райони колишнього СРСР, здебільшого на освоєння російського Сибіру, і про нелюдське «розкуркулення». Використано архівні документи, що розкривають антигуманну сутність тоталітарного режиму, котра й сьогодні дається взнаки в імперській політиці Кремля.

У Радивилів.info маємо на меті опублікувати принаймні ще три збірники «Із криниці печалі», які, будучи опрацьованими нами у відповідній програмі, дадуть змогу читачеві знайти необхідну інформацію за пошуковими словами.

Літопис УПА

Візитка Євгена Штендери, головного редактора “Літопису УПА”, з автографом для Володимира Ящука (1993 р.)

СКАЧАТИ:

Iz krynyci pechali-1

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Березень 2, 2015

    […] ДИВ.: Із криниці печалі. Радивилівщина […]

  2. Березень 27, 2015

    […] Із криниці печалі. Радивилівщина […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.