Із найкращими враженнями про Радивилів

У середу, 10 липня, завершили своє семиденне літнє таборування в Радивилові школярі гміни Нове Республіки Польща. Сімнадцятеро тінейджерів провели веселий та незабутній час у нашому місті, відвідуючи наймальовничіші туристичні куточки регіону.

Літнє дитяче таборування відбулось у рамках реалізації Меморандуму про співпрацю, підписаного Радивилівським міським головою Миколою Карапетяном та бурмістром гміни Нове Чеславом Волінскі торік у травні, в ході святкування Дня міста. Відтоді наша громада активно розвиває українсько-польські відносини з метою обміну досвідом у сфері культурно-освітньої діяльності, цивільного захисту населення, тощо.

Знайомство з Радивилівщиною юні польські гості розпочали під час купальських забав, які проходили минулої неділі на березі Немирівської водойми. Тут можна було побачити, як активно хлопчаки долучались до спортивних забав, організованих у рамках святкування, зокрема – пробували свої сили у підніманні колоди, грі в дартс. А дівчат, тим часом, більше цікавили колоритні обрядові імпровізації, творчість художніх колективів.

Відповідно до програми перебування польських школярів у Радивилові, відбулись цікаві та пізнавальні поїздки у Львів, Олеський та Підгорецький замки – відвідини цих архітектурних об’єктів, які поєднують в собі красу та міць минулих епох, справили найбільш незабутні враження на юних туристів. Їхнє щире захоплення викликала також екскурсія Радивилівським історичним музеєм, у якому, як відзначили іноземні відвідувачі, зібрано доволі цікаву та розмаїту палітру давніх експонатів.

За час проживання у таборі «Веселка» дітям було організовано цікаве дозвілля, відкриття заїзду відбулось із традиційним багаттям та піснями на літній сцені.

Із запрошенням приїздити у Радивилів ще й наступного літа перед польськими школярами, які побували у міській раді, ознайомилися, як організовано роботу українського місцевого самоврядування, виступив міський голова Микола Карапетян. Він висловив сподівання і на подальшу тісну співпрацю із містом-побратимом Нове, зауважуючи, що між нашими народами – багато спільного в історії, в культурі, як і в баченні сучасного європейського розвитку обох країн. На згадку про наше місто очільник Радивилівської об’єднаної територіальної громади вручив дітям пам’ятні сувеніри.

Слід зауважити, що цього понеділка із тижневого відпочинку в гміні Нове Республіки Польща (за 750 км від Радивилова) повернулися радивилівські учні. Місцеві підлітки були вражені не менш теплим та гостинним прийомом, високою турботою та уважним ставленням до себе.

(З сайту Радивилівської ОТГ).

Nowe, Радивилів, Польща, Україна, діти, ОТГ

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.