Із вдячністю за жертовність в ім’я незалежності України

Щороку 22 січня в Україні святкують День Соборності. Адже саме на цю дату припадає проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Подія відбулася далекого 1919 року і стала визначальним явищем боротьби українців за свою державність у ХХ столітті.

У Радивилівській територіальній громаді в черговий раз вшанували світлу пам’ять жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, свободи, державності. Працівники Радивилівської міської ради, разом із заступником міського голови Олександром Пастухом, поклали квіти на міському кладовищі до пам’ятного знака радивилівцям, які полягли за волю України в 2019 році. Хвилиною мовчання віддали данину поваги і шани всім, хто заплатили власним життям за віковічну мрію багатьох поколінь українців – мати незалежну державу. Адже, віддаючи шану минулому, ми доводимо: Україна є цілісною соборною державою, а українці – єдиний народ. І ніякі ворожі зазіхання Москви не здатні послабити нашу волю до незалежності, до входження України в Європейський Союз і в НАТО.

Через різке ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, зокрема – збільшення кількості хворих на ГРВІ та коронавірусну інфекцію, у територіальній громаді Радивилівщини міською радою було внесено корективи у план заходів. Зокрема, аби уникнути масового скупчення людей, було відмінено публічний поминальний молебень до річниці історичної дати та фестиваль колядок і щедрівок на майдані Незалежності в Радивилові. (За публікацією сайту Радивилівської громади).

Використано знімки з відзначення Дня Соборності в Радивилові в попередні роки.

Радивилів, День СоборностіРадивилів, 22 січня, біля могили захисників УНРРадивилів

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.