Із власності району – у власність об’єднаної громади

Як інформує сайт Радивилівської ОТГ, у перелік  установ та закладів спільної власності територіальних громад  Радивилівського району, щодо яких надано дозвіл на прийняття у власність Радивилівської міської об’єднаної територіальної громади,  разом з майном і транспортними засобами, обладнанням та іншими матеріальними цінностями, закріпленими за вказаними закладами, увійшли:

Радивилів, міська радаобидва міські загальноосвітні навчально-виховні комплекси – школа-гімназія і школа-ліцей, Башарівська, Дружбівська, Немирівська, Підзамчівська, Копанівська загальноосвітні школи, Радивилівська дитяча школа мистецтв, районний будинок культури, районний історичний музей, районний будинок школяра,  Радивилівська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Дарина сказав:

    Отже, в нас більше не буде РАЙОННОГО будинку культури? РАЙОННОГО будинку школяра? Будинок культури ОТГ? Але такий уже є – це колишній кінотеатр.

  2. Макс сказав:

    у близькому часі не бачу перспективи для молодіжного центру, для музею, для спортшколи, їхня робота і їхні акції не викликають у Радивилові інтересу, подивіться фото в газетах і в інтернеті, все ясно без слів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.