“Калейдоскоп”: сходження на Говерлу

Радивилівський дитячий хореографічний колектив “Калейдоскоп» відомий своїми цікавими концертами і концертними номерами не тільки в Радивилові. Випадало виступати й за кордоном. Головний вклад у становлення і розвиток цього різновікового творчого колективу внесла Наталія Володимирівна Бортник. Вона переймається не тільки роботою з дітьми, постановкою танців, виготовленням концертних костюмів, а й повсякчас турбується про цікавий відпочинок своїх вихованців, організовуючи різноманітні екскурсії – з використанням коштів, зібраних під час концертів.

Наприклад, улітку група юних танцюристів відпочивала на березі Чорного моря в місті Чорноморську. А 4 вересня чергова група гуртківців молодшого і середнього шкільного віку – понад 20 чоловік – повернулася з триденного перебування на території Карпатського національного природного парку, біля підніжжя гори Говерла – найвищої вершини Українських Карпат (2061 метр над рівнем моря). Наталії Володимирівні допомагали в поїздці та організації побуту дітей декілька батьків.

Звичайно, на все життя залишиться в пам’яті школярів сходження на Говерлу, яке зайняло в них дві з половиною години. Ніхто з групи, навіть наймолодші, незважаючи на втому, не погоджувалися залишитися на півдорозі. І здолали нелегкий туристичний маршрут, при тому несучи з собою деякий запас їжі. З неї й організували святковий «стіл» на вершині гори. І, мабуть, це була найкраща відзнака за підкорення Говерли.

На маршруті спуску завернули до Прутського гірського водоспаду, де загальна висота падіння води сягає 80 метрів. В інший час юні танцюристи милувалися красою Карпат, влаштовували розваги біля мілкої гірської річечки, поряд із якою ночували в добротних котеджах, а ще – грали в ігри, смажили сало біля вечірнього вогнища…

Радивилів, Калейдоскоп, ГоверлаГоверла, сходженняHoverla-3Hoverla-4Hoverla-5Hoverla-6Hoverla-7Hoverla-7aHoverla-8aHoverla-8

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Говерла сказав:

    Говерла улюблене місце для багатьох українців. Кожного року вершина заповнена туристами. Обов’язково побувайте тут. Бачив як сюди піднямалися люди яким вже за 50. Ви точно зможете це зробити Ви не пошкодуєте про це!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.