«Калейдоскоп» зібрав у коло друзів. ФОТО

У суботу, 21 листопада, радивилівський хореографічний колектив «Калейдоскоп» (керівники Наталія Бортник, Яна Гуска) запросив глядачів у районний будинок культури в Радивилові на благодійний концерт «У колі друзів». 

Концерт видався задушевним, щирим, і глядачі, а їх зібралося навіть трохи більше, ніж міг умістити глядацький зал, залишилися задоволені представленою їм програмою. Тим паче, що на сцені танцювали не просто молоді і юні талановиті артисти, а й діти, члени родин присутніх у залі. У концерті взяли участь і юні танцюристи з міста Броди Львівської області.

Суть благодійності цього заходу полягала в тому, що гроші, зібрані за вхідні квитки (по 15 грн.), а також благодійні кошти, які можна було здавати під час концерту, відразу після його закінчення в присутності всіх пораховані і передані на лікування двом колишнім танцюристам ансамблю «Калейдоскоп», бо, як було сказано, для колективу нема поняття «колишній», тож і сьогодні всіх його вихованців вважають своїми.

Радивилів, концерт, Калейдоскоп kalejdoskop-2a kalejdoskop-3a kalejdoskop-4a kalejdoskop-5a kalejdoskop-6a kalejdoskop-7a kalejdoskop-8a kalejdoskop-8ab kalejdoskop-9a kalejdoskop-9ab kalejdoskop-9abc kalejdoskop-9abcd kalejdoskop-9abcde kalejdoskop-9abcdefФотознімки Володимира Ящука.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Грудень 10, 2015

    […] «Наш земляк потребує нашої підтримки і допомоги», «Калейдоскоп» зібрав у коло друзів». Про хворобу Тараса розповіли українські телеканали […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.