Кандидати на посади міських голів у Кременці і Бродах

За даними ЦВК, для участі у виборах Кременецького міського голови зареєстровано 9 кандидатів. Цікаво, що діючий міський голова Кременця Олексій Ковальчук у списку кандидатів не значиться.

Кандидатами зареєстровані керуючий відділенням ПАП “Агропродсервіс” Андрій Біндас, непрацююча Надія Врочинська, директор Кременецького краєзнавчого музею Андрій Левчук, начальник відділу у Головному управлінні Пенсійного фонду в Тернопільській області Олександр Мартинюк, вихователь медичного коледжу Лідія Мишаківська, непрацюючий В’ячеслав Онишкевич, директор ТзОВ “Кафе “Іква” Ігор Остапчук, директор Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Андрій Смаглюк, начальник відділу міськради Андрій Станіславенко.

***

Зареєстровано 6 кандидатів на посаду міського голови Бродів на виборах в 2020 році. На посаду міського голови претендують 5 кандидатів від партій і 1 самовисуванець.

Це – нинішній міський голова Анатолій Белей, директор ТзОВ «Айвер» Ольга Кравчук, депутат Бродівської райради Віра Підгрушна, голова ОСББ Володимир Ступак, заступник директора школи в с.Пониковиці Ольга Шайдулліна, священник Степан Шира.

***

Нагадаємо: в Радивилові кандидатами на посаду міського голови зареєстровано четверо осіб.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.