Кандидати в депутати Радивилівської міської ради

Кандидати в депутати Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Рівненська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність”

Гуща Сергій Володимирович – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Ісюк Віктор Михайлович

Железняк Віктор Миколайович

Левценюк Вадим Леонідович

Пастух Марія Володимирівна

Сиротюк Орися Миколаївна

Територіальний виборчий округ №2

Коваль Віталій Анатолійович

Парійчук Микола Миколайович

Комар Яна Миколаївна

Тимошейко Анатолій Григорович

Пакуш Марія Юріївна

Когут Микола Борисович

Територіальний виборчий округ №3

Білевич Лариса Сергіївна

Польова Ірина Петрівна

Крук Ігор Павлович

Юсюк Леонід Дмитрович

Воронко Людмила Василівна

Наконечна Катерина Валеріївна

Колдун Анатолій Петрович

Воронко Мирослава Петрівна

Рівненська обласна організація Політичної партії “ За майбутнє”

Сірко Андрій Анатолійович – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Пастух Олександр Володимирович

Гетьман Богдан Васильович

Каючко Наталія Володимирівна

Колесник Любов Іванівна

Мамчур Андрій Петрович

Тютюнник Катерина Ігорівна

Територіальний виборчий округ №2

Чеботарьов Володимир Васильович

Гайдук Андрій Володимирович

Вовк Юрій Володимирович

Федишина Тетяна Михайлівна

Дмитрук Наталія Андріївна

Кітюк В ‘ячеслав Вікторович

Янчин Наталія Василівна

Територіальний виборчий округ №3

Франко Тетяна Володимирівна

Воронко Валентина Антонівна

Павлюк Микола Михайлович

Довжик Іван Миколайович

Ткачук Олександр Іванович

Рівненська обласна організація Всеукраїнського об ‘єднання «Батьківщина”

Руцький Микола Миколайович – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Гладковський Микола Іванович

Павлюк Ірина Вікторівна

Крохун Юрій Петрович

Тростянецька Анна Геннадіївна

Боярський Леонід Борисович

Порицька Наталія Іванівна

Петролюк Сергій Олексійович

Мошкун Оксана Миколаївна

Територіальний виборчий округ №2

Павлюк Анатолій Михайлович

Ковальчук Петро Васильович

Галич Олеся Володимирівна

Хаджамкулова Євгенія Миколаївна

Гарнець Людмила Олександрівна

Ткачук Інна Авенірівна

Кучер Михайло Вікторович

Кащук Тамара Степанівна

Бойчук Іван Михайлович

Територіальний виборчий округ №3

Стрик Михайло Степанович

Воронко Віктор Степанович

Петлюк Микола Васильович

Кравчук Галина Богданівна

Мулько Валентина Олександрівна

Пігура Юрій Михайлович

Бурмай Леся Анатоліївна

Новосад Леонід Іванович

Рівненська регіональна організація Політичної партії “Опозиційна Платформа – За Життя”

Герасимчук Інна Станіславівна – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Базилюк Ігор Олексійович

Карапетян Юлія Микитівна

Ковальов Андрій Іванович

Порученко Марія Олексіївна

Остапюк Віктор Степанович

Табінський Василь Васильович

Територіальний виборчий округ №2

Качан Тетяна Миколаївна

Меснікович Марія Іванівна

Чорнобай Богуслав Степанович

Дровіцький Анатолій Миколайович

Гармадій Ірина Борисівна

Павлюк Олександр Миколайович

Пукас Олександра Василівна

Мельник Анатолій Михайлович

Територіальний виборчий округ №3

Пальона Олександр Іванович

Проказюк Дмитро Васильович

Сідлярук Ніла Анатоліївна

Крук Лариса Вікторівна

Атаденко Світлана Володимирівна

Ліштван Світлана Володимирівна

Рівненська обласна організація Політична Партія “Слуга Народу”

Грисюк Анатолій Іванович – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Форемна Софія Олександрівна

Мащук Віталій Григорович

Налєво Наталія Ігорівна

Римарчук Владислав Володимирович

Комар Дмитро Григорович

Бречко Ірина Сергіївна

Солтисяк Дмитро Володимирович

Територіальний виборчий округ №2

Вишніцкий Юрій Михайлович

Богун Галина Олександрівна

Макотринський Віталій Васильович

Чорнобай Ольга Костянтинівна

Беднарський Руслан Віталійович

Крук Володимир Олексійович

Чоловічок Марія Миколаївна

Територіальний виборчий округ №3

Джунь Юрій Іванович

Шнайдрук Каріна Миколаївна

Бурмай Володимир Петрович

Войтків Зоя Григорівна

Пастух Микола Олександрович

Шеремет Олександр Сергійович

Додь Ірина Валеріївна

Побережник Юрій Володимирович

Остапчук Людмила Вікторівна

Зарівняк  Анатолій Миколайович

Рівненська обласна організація Політична Партія “Пропозиція”

Стецюк Федір Григорович – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Гажур Олександр Анатолійович

Бохонко Оксана Ярославівна

Губін Віктор Володимирович

Приступа Ірина Едуардівна

Андрощук Назарій Володимирович

Ніколайчук Руслана Григорівна

Шарун Юрій Степанович

Дубнік Галина Володимирівна

Територіальний виборчий округ №2

Самборський Віталій Петрович

Скраковська Світлана Лаврентіївна

Довга Алла Олександрівна

Сенчук Юрій Іванович

Ткачук Віталій Володимирович

Гармадій Юрій Іванович

Беднарська Олена Миколаївна

Маркович Віктор Олексійович

Територіальний виборчий округ №3

Мельник Ірина Олександрівна

Чуй Василь Васильович

Побережник Алла Володимирівна

Левківський Віктор Миколайович

Козіброда Василь Іванович

Харченко Микола Миколайович

Радивилівська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Рівненській області

Сиротинський Микола Васильович – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Теслюк Віктор Васильович

Пісарєва Олена Миколаївна

Сиротинська  Ельвіра Нариманівна

Завалов Олег Михайлович

Мельник Ольга Сергіївна

Бережний Ігор Єгорович

Територіальний виборчий округ №2

Мінько Віктор Петрович

Турчак Микола Євгенович

Нестеренко Оксана Василівна

Додь Ірина Олександрівна

Кропаньов Станіслав Юрійович

Територіальний виборчий округ №3

Воронко Лариса Володимирівна

Ярмусь Аліна Вікторівна

Жуков Іван Іванович

Вальчук Сергій Юрійович

Куріч Віталій Петрович

Рівненська обласна організація Всеукраїнського об ‘єднання “Свобода”

Дідук Віталій Миколайович – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Кондик Володимир Миколайович

Присяжнюк Петро Олексійович

Корчемна Оксана Ульянівна

Полеха Андрій Володимирович

Почаєвець Віта Юріївна

Ковальчук Василь Амброзійович

Грановська Людмила Іванівна

Римарчук Андрій Андрійович

Територіальний виборчий округ №2

Черешньовська Віта Євгеніївна

Сюта Тарас Ігоревич

Варава Галина Олександрівна

Журавльов Едуард Олександрович

Когут Микола Андрійович

Дідук Іванна Анатоліївна

Територіальний виборчий округ №3

Попадич Степан Петрович

Поляк  Валентина Володимирівна

Валецький Ігор Євгенович

Дубнік Віктор Васильович

Козачок Галина Василівна

Рівненська обласна організація Політична партія “Сила і Честь”

Полетко Ігор Йосипович – перший кандидат

Територіальний виборчий округ №1

Ручкін В’ячеслав Іванович

Тарасюк Артур Степанович

Стельмащук Галина Євгенівна

Шикало Олеся Богданівна

Петрушок Микола Феодосійович

Мирончук Ігор Володимирович

Манзюк Василь Євгенович

Ковальчук Марія Петрівна

Матюшок Наталія Степанівна

Коханець Віктор Анатолійович

Водяний Антон Михайлович

Територіальний виборчий округ №2

Курій Ігор Олександрович

Чоловічок Андрій Степанович

Горопаха Ольга Олександрівна

Бруяка Людмила Володимирівна

Пінчук Сергій Гнатович

Музика Лариса Василівна

Войтович Іван Георгійович

Територіальний виборчий округ №3

Салій Валерій Володимирович

Малецький Андрій Федорович

Олійник Олександр Петрович

Пашуля Наталія Леонтіївна

Береза Оксана Анатоліївна

Гулько Людмила Олександрівна

Фіголь Сергій Миколайович

Радивилів, міськрада

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.