Категорично не визнають коронавірусу

“Усе брехня! Немає ніякого коронавірусу!” – саме так реагують у Почаївській лаврі, що на Тернопільщині, на намагання журналістів дізнатися якусь інформацію про ситуацію із перебігом захворювання у насельників святині. Та й місцеві мешканці не надто говіркі, пишуть Тернополяни.

Як відомо, кількість хворих на коронавірус в Україні з кожним днем лише збільшується. Найбільше їх у Києві та західних областях, зокрема і на Тернопільщині. Новим осередком поширення коронавірусної інфекції став Кременецький район і місто Почаїв. Масово хворіти там почали після Великодніх свят – незважаючи на попередження та карантин, люди пішли на святкове богослужіння до Почаївської лаври,  де вже були хворі на COVID-19. А далі – щодня нові і нові підтверджені випадки цієї недуги.

Та навіть це не насторожило священнослужителів лаври, яка стала епіцентром спалаху коронавірусу. Там досі не хочуть тестуватися на коронавірус. Монахи не вірять в існування цієї інфекції і на контакт з медиками, МОЗ та журналістами не ідуть. Місцева влада теж не має особливого впливу на Почаївську лавру.

https://www.0352.ua/news/2750647/u-pocaivskij-lavri-zurnalistiv-nazivaut-provokatorami-a-koronavirus-kategoricno-ne-viznaut-video

На 5.04.2020 в Кременецькому районі 270 зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19. З них сотня припадає на місто Почаїв. У сусідньому Шумському районі – 108 зареєстрованих випадків. Два джерела поширення коронавірусу в Радивилівському районі – з Почаєва. У цьому районі (сусідньому до Кременецького) – 27 зареєстрованих випадків інфікування. Помер чоловік із Радивилова і жінка із села Савчуки Радивилівського району (була прописана в Дубні).

Кременець, Бона, руїни замку

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.