Керівника Бродівської РДА звільнено через стан доріг

Через незадовільне координування роботи щодо розчищення доріг від снігу на Львівщині звільнено керівника Бродівської РДА та начальника Городоцького районного управління дорожнього господарства.

розчистка доріг, Броди, РадивилівПро це 14 листопада на брифінгу повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

«Звільнення вже відбулися. Учора було прийнято рішення про звільнення керівника Городоцького районного управління дорожнього господарства. Сьогодні є вказівка про звільнення в.о. голови Бродівської РДА», – повідомила І.Гримак.

З її слів, обох керівників звільнили «через недостатню організацію роботи на дорогах щодо забезпечення доїзду громадського транспорту у населені пункти і загалом через незадовільну координацію роботи».

Посадовець запевнила: 14 листопада життєдіяльність області забезпечена.

Зазначимо, за попередню добу, 13 листопада, на Львівщині випала понад місячна норма опадів снігу, інформує ZIK. До речі, стільки ж снігу випало і в Радивилові та Радивилівському районі.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

 1. Редактор сказав:

  Бродівський район від 17 листопада залишився без керівництва: голова РДА Володимир Цигилик до кінця року перебуває на лікарняному, а його заступник Володимир Адамець за усним розпорядженням голови Львівської ОДА Олега Синютки повинен написати заяву на звільнення.

  Про це стало відомо під час наради керівництва Львівської ОДА з громадськістю.

  Синютка попросив Володимира Адамця покинути зал, адже той мав ще в понеділок написати заяву на звільнення, однак не зробив цього. Голова ОДА не дав Адамцю можливості пояснити ситуацію, а громадськість вітала оплесками його вихід з залу.

  Натомість, громадські активісти з Бродівського району, які були присутні на нараді, пояснили кореспонденту, що голова Бродівської РДА Володимир Цигилик до кінця року перебуває на лікарняному, лікує поламану ногу, отож він не може підписати заяву Адамця на звільнення. У свою чергу, останній не міг не з’явитись на цю нараду в Львові, адже більше керівників у районі не залишилось, – інші керівники також похворіли.

  Нагадаємо, у понеділок, 14 листопада Синютка наказав звільнити керівника облавтодору у Городоцькому районі та в.о. голови Бродівської РДА через те, що в негоду автобуси не виїхали обслуговувати маршрути. Про це повідомило видання ВАРІАНТИ: http://varianty.lviv.ua/39031-syniutka-zalyshyv-brodivskyi-raion-bez-kerivnytstva

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.