Керівник області представив голову РДА в Радивилові

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль офіційно представив активу Радивилівського району новопризначеного голову Радивилівської районної державної адміністрації Всеволода Пекарського (на фото), призначеного розпорядженням Президента України від 23 грудня 2019 року.

Віталій Коваль висловив сподівання, що Всеволод Пекарський налагодить конструктивну роботу з державними службовцями, головами ОТГ, районною радою та її депутатським корпусом, керівниками організацій, підприємств та установ району, громадськими організаціями та забезпечить виконання усіх завдань задля належного соціально-економічного розвитку району.

Новопризначений керівник району запевнив, що добре розуміє вимоги часу і покладену на нього відповідальність, подякував за довіру та наголосив, що докладе всіх зусиль для успішної та злагодженої роботи усіх гілок влади на Радивилівщині.

На завершення голова Рівненської обласної державної адміністрації відповів на запитання, інформує РДА на своїй сторінці у Фейсбуці.

Віталій Коваль провів нараду з силовиками, наголосив на боротьбі з нелегальним бізнесом.

У Радивилові відвідали міськрайонний ЦНАП, який на сьогодні надає 234 послуги. Також побували в Бугаївській ОТГ, де обговорили перспективи розвитку громади.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.