Київський марафон радивилівця Ігоря Левчука

У 6-му Київському міжнародному марафоні “Wizz Air Kyiv City Marathon-2015”, який відбувся вчора, 27 вересня, дистанцію в 42 кілометри 195 метрів успішно пробіг і спортсмен з міста Радивилів, викладач фізвиховання Радивилівського професійного ліцею Ігор Левчук. За повідомленнями ЗМІ, у цьому спортивному дійстві в столиці України взяли участь 3800 бігунів із 34 країн світу. Деякі учасники обрали меншу дистанцію — 10, 5 кілометра та 2 кілометри. Стартував марафон на майдані Незалежності.

У рамках марафону проведено також естафетні змагання – для команд із двох і чотирьох учасників, причому це була незвичайна естафета: кожен учасник дуету подолав 21,0975 км. В естафеті четвірок перший і третій учасники пробігли по 10 км, другий і четвертий – по 11,0975 км. Благодійний забіг “Біжи допоможи”  на дистанції в 2 кілометри був проведений з метою збору пожертв на лікування дітей, хворих на рак.

На марафонській дистанції в 42 км переміг українець Євген Глива – його час 2 години 32 хвилини 39 секунд. Радивилівець Ігор Левчук удруге взяв участь у таких представницьких змаганнях, попередній його марафонський біг у Кишиневі в квітні 2015 року приніс йому 6-е місце, цього разу Ігор поліпшив свій часовий показник, однак на фініші був 25-м.

Радивилів.info не раз розповідало про ініціативну діяльність Ігоря Левчука як організатора спортивного відпочинку молоді Радивилова, велосипедних пригодницьких перегонів, учасника акцій із благоустрою міста. Багато про що говорить навіть назва однієї зі статей про Ігоря – «200 кілометрів велосипедного пробігу за день. Радивилівцю це під силу!».

Фотографувала Софія Форемна – для Радивилів.info.

Київ, марафон, Ігор Левчук Київ, марафон, Ігор Левчук Київ, марафон, Ігор Левчук Київ, марафон, Ігор Левчук Київ, марафон, Ігор Левчук Київ, марафон, Ігор Левчук Київ, марафон, Ігор Левчук

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Василина Степанівна сказав:

    Ось таким людям, як Ігор, слід довіряти відділи молоді і спорту в адміністраціях, бо вони і самі вміють організуватися, і інших можуть організувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.