Коли стать твоя – чоловіча…

19 листопада відзначається Міжнародний день чоловіків. Є, виявляється, і таке свято. Бо й справді: якщо є жіночий день, то чому б не мало бути й аналогічного чоловічого? Отож-бо й заснували чоловічий день, щоб – ні більше, ні менше – привернути увагу до гендерної дискримінації та до проблеми нерівності статей.

Міжнародний чоловічий день вперше відзначили 1999 року  в колишній британській колонії Тринідад і Тобаго. Сьогодні відзначається більш як у 60 країнах світу, включаючи Україну.

М.Горбачов свого часу запропонував заснування Всесвітнього дня чоловіків. Цю ідею підтримали в місцевому відділенні ООН та інших організаціях світу. Між тим Всесвітній день чоловіків (1 листопада) у країнах СНД не знайшов помітної прихильності.

У Міжнародний чоловічий день маємо нагоду створити збірний образ радивилівського чоловіка на основі випадкових фотознімків (автор – Володимир Ящук), зроблених при різних святкових і несвяткових оказіях у Радивилові та Радивилівському районі. Першу практику таких фотодобірок було втілено торік (дивитися за цим посиланням: http://www.radyvyliv.info/yaki-voni-radivilivski-choloviki.html). І позаторік (http://www.radyvyliv.info/nu-os-vam-radivilivski-xlopci-i-choloviche-svyato-na-foto-nashi-xlopci.html)

den-1sv-24-9_den-9cden-2den-3den-9den-9bbasketbol-4den-4den-5den-7den-8den-9aden-9d

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.