Коли так хочеться відпочити біля води…

Нині, коли Радивилів і значна частина Радивилівського району залишилися без води в річці Слонівці і тутешніх ставах, особливу увагу відпочиваючих привертає відоме на Рівненщині Хрінницьке водосховище в сусідньому Демидівському районі.

Хрінники, фестивальТут є кілька баз відпочинку – у селах Хрінники та Товпижин.

База відпочинку «Перлина» (Хрінники). Тут здають шість кімнат у будинку, кожна з яких на 2-4 особи. Місце у кімнаті коштує 100 гривень. Туалет, душ — загальні. Є кухня для приготування їжі. Також на території є літній душ, альтанки, мангал, кафе.
Обід у кафе коштує 40-60 гривень, – розповів власник бази Василь Лещук. – Розваг у нас нема ніяких, лише гойдалки для дітей і здаємо на прокат човен для рибалки: півдня коштує 30 гривень. Недалеко від бази відпочинку є громадський пляж. Там розваг більше.

База відпочинку «Маяк» (Хрінники). Двомісний номер коштує 250 гривень. Тримісний -300. У них душ, туалет — загальні. Чотиримісний номер — 400 гривень, є всі вигоди. У всіх кімнатах холодильник, телевізор. Харчуватися можна, готуючи самому ( є для цього умови), або в їдальні. Триразове харчування з людини обійдеться у 95 гривень на добу, якщо замовлено послугу наперед на кілька днів. Якщо купувати окремо — буде дорожче. З розваг є катамаран, човен, банан, таблетка, диван, водна гірка для дітей. Обіцяють також організовувати дискотеки.

Оздоровчий комплекс «Чайка» (Хрінники). Належить «Укртелекому». Тут організовують заїзди для дітей працівників цього підприємства, але також приймають і інших. Між заїздами тут можуть зупинитися дорослі. Для дорослого ліжко з п’ятиразовим харчуванням обійдеться у 269 гривень, для дитини у 266 гривень за добу.

База відпочинку «Мотор» (Товпижин). Тут здають кімнати на 2-4 місця. Вартість місця у кімнаті без вигод – 99 гривень, зі спареними вигодами — 121 гривня, з окремим вигодами — 154 гривні. Також у літній період на базі відпочинку обов’язково двіч на день харчують (сніданок і обід), коштує це — 156,60 гривень на день.

Для Радивилів.info – за публікацією: http://ogo.ua/articles/view/2016-06-17/76958.html

chrinnyky-1 chrinnyky-2 chrinnyky-3 chrinnyky-4 chrinnyky-6 chrinnyky-7 chrinnyky-8

Фото: Радивилів.info.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Сергій сказав:

    Є сайт з інформацією для туристів, можливо, комусь стане в нагоді.
    http://demtur.at.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.