Коли снігу по коліна, а фантазії – через край

У Радивилівській територіальній громаді знову час для креативу. Учні освітніх закладів міста та населених пунктів усіх старостинських округів долучились до творчої акції під назвою «Снігова феєрія», організованої відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради.

У післяурочний час старшокласники обох міських ліцеїв, а також вихованці та викладачі гуртків міського будинку школяра, екіпіровані сніговими лопатами та іншим підручним інструментарієм, зібрались у міському парку, щоб перетворити його на вітрину з дивовижних снігових скульптур. Потрібної динаміки мистецькій акції задавала музика. Свої проекти міська молодь творила натхненно та гуртом, отримуючи радість і задоволення від веселого процесу. В перерві між роботою всі бажаючі могли почастуватися печивом та зігрітися теплим чаєм.

На фінішній прямій лютого радивилівський парк згуртував довкола чудової зимової розваги. І хоч погодні показники все більш упевнено переорієнтовуються на весну, а зліплені скульптури прикрашатимуть територію парку, в кращому випадку, всього кілька днів, суперсніжна зима 2021-го таки залишила про себе не тільки емоційні епізоди про погодні ускладнення, але й дала можливість попрактикувати, як за допомогою фантазії їх можна перетворити на позитив.

Цього ж дня творчу феєрію підхопили по всіх навчальних закладах територіальної громади: снігові скульптури ліпили просто попід шкільними вікнами. Наступного року, обіцяють організатори, Радивилів не тільки повторить акцію, але й додасть у її сценарій якусь нову родзинку.

Наталія ЯНЧИН. (Зі сторінки у Фейсбуці).

Фото Володимира ЯЩУКА можна переглянути на сторінці РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV у Фейсбуці.

https://www.facebook.com/groups/581840695345957/permalink/1516940941835923/

Радивилів, парк, снігова феєрія

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.