Коляда дзвенить в серцях

Коляда, колядки та щедрівкиУ Радивилівському районі пройде щорічний огляд колядників та щедрувальників «Коляда дзвенить в серцях». За традицією, розпочинають його в сільських клубах і будинках культури, а затим кращі колективи представляють свою творчість у Радивилові.

9 січня, у п’ятницю, на базі будинку культури села Підзамче виступлять колективи і виконавці клубних установ сіл Підзамче,  Дружба, Немирівка, Гаї-Левятинські, Перенятин. Початок огляду о 14 годині.

Того ж дня, 9 січня, у селі Бугаївка представлять свої виступи клубні установи сіл Бугаївка, Опарипси, Сестрятин, Крупець, Баранне, Михайлівка, Рідків, Хотин, Полуничне (початок о 17 годині).

11 січня (неділя) в селі Козин представлять святкові номери клубні установи сіл Козин, Іващуки, Березини, Пустоіванне, Іванівка, Пляшівка, Жовтневе, Гайки-Ситенські, Пляшева. Розпочнеться огляд о 13 годині.

Заключний концерт кращих колективів колядників та щедрувальників, які зберуться у Радивилів, відбудеться 20 січня (вівторок) з 13 години у Радивилівському районному будинку культури).

Тож приходьте, радивилівці, на концерти, оцініть талант наших земляків, поспівайте разом з ними.

Коляда дзвенить в серцях

 

ЧИТАЙТЕ:

СМС для вас. Привітання з Різдвом Христовим і з Новим роком за старим стилем

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Січень 21, 2015

    […] Місцеві виступи колядників та щедрувальників – з участю представників клубних закладів кількох сільрад – відбулися в селах Підзамче, Бугаївка і Козин. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.