Командній роботі в ОТГ успіх підвладний

Чергова сесія Радивилівської міської ради дала можливість оцінити співпрацю представницької і виконавчої гілок влади. Депутати заслухали звіт міського голови М.Карапетяна про підсумки роботи Радивилівської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік.

Керівник ОТГ охарактеризував здобутки у всіх сферах. Зокрема, зазначив, що, незважаючи на доволі-таки непрості реалії сьогодення, консолідувавши думки і співпрацю разом з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, міській раді вдається не збавляти обертів і далі успішно вирішувати назрілі питання економічного та господарчого характеру.

Значну увагу було приділено розвитку інфраструктури – як на території міста, так і в старостинських округах. Адже у кожному селі нині чітко видно позитивні зміни. І настали вони саме з моменту об’єднання в ОТГ. Це – і освітлені вулиці, і дитячі майданчики,  і модернізовані школи-дитсадки, і облагороджені узбіччя. Підтвердженням сказаного-слугувала відеопрезентація низки об’єктів, у кожному з яких вдалося щось добудувати, оновити, реконструювати, модернізувати. Більш детально всі ці події знаходили відображення на шпальтах місцевих газет, на офіційній сторінці міської ради в соцмережі. На теренах громади вже тепер твориться нова і успішна історія. Микола Аракелович висловив глибоку повагу та щиру вдячність працівникам апарату міської ради, керівникам відділів та структурних підрозділів, депутатському корпусу та членам виконавчого комітету за те, що працюють з людьми і задля людей.

Сесійне засідання продовжилось розглядом більш як двох десятків питань порядку денного. Оскільки усі проекти рішень пройшли попереднє опрацювання на засіданнях постійних профільних комісій ради, особливих зауважень під час їх розгляду у депутатів не виникло.

Щоб продемонструвати, наскільки динамічно та продуктивно реалізуються інтереси жителів об’єднаної громади в освітній, соціально-економічній, інфраструктурній сферах, з ініціативи М.Карапетяна пленарне засідання сесії завершилось колективним виїздом депутатів у старостинські округи ОТГ.

Немирівка стала першою зупинкою, де міський голова навів приклад, якого вражаючого результату можна досягнути, коли пліч-о-пліч з керівником  працює громадськість. Своєрідною обкладинкою таких старань можна вважати сільську школу – ще донедавна один із найбільш непоказних освітніх закладів району. Сьогодні ж це – справжня окраса старостинства, де створено максимально комфортні умови для навчання та виховання дітей. Із найбільш трудомістких  процесів, які тут вдалось здійснити, – заміна покрівлі та капітальне оновлення системи опалення, облаштування внутрішніх убиралень. Під умілим керівництвом директора І.Польової школа невдовзі відзначатиме входини у новий спортзал: з придбанням будівельних матеріалів допомагає міська рада. А на прохання долучитися до ремонтних робіт охоче відгукуються батьки, не стоять осторонь змін і педагоги. За підсумками нещодавнього конкурсу «Великодня феєрія», міський голова М.Карапетян вручив на потреби Немирівської школи багатофункціональний принтер. Оскільки тутешні учні – одні з тих, хто найкраще постаралися і під час передсвяткової акції з благоустрою найбільш оригінально оздобили пришкільну територію.

Депутати мали нагоду побувати і в селі Батьків, де нині завершуються ремонтні роботи в адмінприміщенні колишнього колгоспу. У найближчому часі  тут працюватимуть спеціалісти старостинства і проводитиме прийом громадян в.о. старости. А найочікуванішою подією для старостату є відкриття сучасного, модернізованого найновішим спортивним обладнанням тренажерного залу. Наразі у міськраді визначаються з датою урочистих входин.

А от у Перенятині святкові перерізання стрічок уже відбулись: нещодавно тут запрацювала друга група у сільському ДНЗ «Колосок». Двадцятеро дошкільнят якраз готувались до обіднього сну, коли депутати побували з відвідинами у відремонтованому, комфортному приміщенні, обставленому новими меблями, укомплектованому всім необхідним для підготовчих занять. Міський голова відзначив, що без активної допомоги місцевих жителів, ініціативності в.о. старости І.Крука здійснити заповітну мрію башарівців та перенятинців про розширення діючого садочка не вдалося б настільки швидко.

Останньою зупинкою на дорожній  карті виїзного засідання сесії був Підзамчівський старостинський округ. Депутатам влаштували екскурсію нещодавно обладнаним тренажерним залом. Директору Підзамчівського опорного закладу Л.Воронко за найкращу презентацію Великодньої феєрії на шкільному подвір’ї вручили принтер. А на початку червня тут відбудеться, без перебільшення, знакова подія: входини після капітального ремонту, нарешті, відзначатиме дитсадок «Теремок», який потрапив на баланс міської ради у найгіршому стані. Ювілейні півсторіччя у цьому закладі обходились хіба що незначною будівельною «косметикою». Але це мало впливало на загальний комфорт усіх, хто в «Теремку» виховувався: з пічним опаленням, зимовими «мінусами» у групах і відсутністю внутрішньої каналізації.  Депутати дали високу оцінку виконаному обсягу робіт. Сьогодні підзамчівський дитсадок, наче нова копійка, блищить і ззовні, і з середини. Міський голова показав депутатам, як тривають останні ремонтні приготування. Щоб територія милувала око, батьківський комітет дбайливо працює над облаштуванням клумб та квітників. Уже скоро тут знову залунає радісний дитячий сміх. Саме він вартує стількох зусиль, докладених тут руками дорослих.
Карапетян Микола Аракелович, міський голова Радивилова

(З сайту Радивилівської ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.