Концерт-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та 70-річчя Перемоги над нацизмом. Фото

Радивилів, 70-річчя Перемоги

Вручення подяки учасникові бойових дій О.І.Казьмірчуку.

У Радивилові, в центрі дозвілля (кінотеатр імені героя війни П.Стрижака), відбувся концерт-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та 70-річчя Перемоги над нацизмом. Для привітання присутніх на сцену піднялися голова районної ради Олександр Пастух, в.о. голови райдержадміністрації Іван Школяр, міський голова Радивилова Микола Карапетян, голова районної ветеранської організації Василь Бондар.

Оплесками було зустрінуто вручення подяки учаснику бойових дій Олексію Івановичу Казьмірчуку.

Всього в місті Радивилів, як було сказано, проживають нині 10 учасників бойових дій Другої світової війни, яка розпочалася для українців 1 вересня 1939 року. Участь України (як УРСР) у складі СРСР у Другій світовій війні призвела до членства України в ООН. А протистояння УПА проти окупаційної влади СРСР у Другій світовій війні на теренах України заклало основи державного суверенітету сучасної України у державному змаганні української нації.

Подяки були вручені також дослідникам історії Радивилівщини, місцевим літераторам, поетам, авторам книг або численних публікацій у пресі Євгену Гудимі, Володимиру Ящуку, Василю Ярмусю і Юрію Арламовському.

Учасники художньої самодіяльності, школярі підготували концерт-реквієм, у якому раз у раз мотиви світової війни і подвигу старших поколінь у боротьбі проти фашизму перепліталися з мотивами сьогоднішньої неоголошеної війни на Східній Україні і готовності наших сучасників, наших дітей захищати незалежність рідної землі, протистояти інтервенції.

Фотографували для Радивилів.info  Володимир Ящук і Василь Семеренко.

Радивилів, центр дозвілля cd-2 cd-3 cd-4 Радивилів, Володимир Ящук, Василь Ярмусьcd-5 cd-6 cd-7 cd-8 cd-8a cd-9Радивилів, центр дозвілляcd-9a

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Травень 9, 2015

    […] ДИВ. ТАКОЖ: Концерт-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та … […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.