Конкурс краси у Радивилівському професійному ліцеї. Фото

У Радивилівському професійному ліцеї 22 квітня відбувся конкурс краси «Міс профліцею», у якому взяли участь майбутні спеціалісти робітничих професій Мар’яна Крам, Софія Гула, Тетяна Гаврищук, Надія Корольчук і Тетяна Боярська.

Дівчата демонстрували святкові сукні, розповідали про себе і свої захоплення, співали, танцювали, демонстрували свої малюнки і вишивки, відповідали на запитання. І загалом продемонстрували цікавий світ своїх інтересів і сповна проявили свою вроду і внутрішню красу. У перервах між виходом на сцену конкурсанток виступали  юні артисти профліцею і запрошені любителі сценічного мистецтва з Бродів.

Звання «Міс профліцею», за оцінками членів журі, здобула майбутній кухар-кондитер Тетяна Гаврищук (фото внизу). До речі, вона здобула – відповідно до бурхливості оплесків – і глядацькі симпатії.

Фоторепортаж Володимира Ящука – Радивилів.info.

Радивилів, профліцей Радивилів, профліцей Радивилів, профліцей http://www.radyvyliv.info/wp-admin/post-new.phpРадивилів, профліцей Радивилів, профліцейРадивилів, профліцейТаня Гаврищук, Радивилів

 Деякі великоформатні фото тут: http://jasc51.io.ua/album.php

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.