Концерти юних талантів і святкові дійства

Концерт учнів та викладачів Бродівської школи естетичного виховання Львівської області в рамках “Фестивалю гостинності від школи – до школи” відбувся в Крупецькій ЗОШ І – ІІІ ст. Рівненської обл. Після концерту учасникам було проведено екскурсію на підприємства агрокорпорації “Крупець”.

Півмісяця перед тим представники Бродівської школи виступали з концертом у Радивилівській дитячій школі мистецтв імені Германа Жуковського.

Наприкінці квітня великий концерт у Радивилівському міському будинку культури провели гуртківці хореографічного колективу «Калейдоскоп» (м.Радивилів), а через кілька днів такий же концерт дали гуртківці колективу «Soulart» міського центру дозвілля. Фоторепортажі з цих колоритних святкових дійств були опубліковані у групі Фейсбуку «Радивилів – Radyvyliv» (фотографував Володимир Ящук).

10 травня в Радивилівській школі мистецтв відбудеться музичний вечір до 70-річчя від дня народження видатного композитора Володимира Івасюка «А він віддав всю душу й серце – пісні». Початок о 17 годині (вхід вільний).

На 12 травня, неділю, в Радивилівському міському будинку культури запланований святковий концерт до Дня матері. Початок о 13 годині. Фоторепортаж запланований у тій же групі «Радивилів – Radyvyliv».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.