Концесійний автобан проляже через Радивилівщину

11 березня Укравтодор підписав меморандум про побудову однієї з перших концесійних доріг в Україні – траси Краковець – Броди – Рівне. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив у «Фейсбуці»: «Укравтодор підписав меморандум, який стане першим кроком до будівництва дороги Краковець – Броди – Рівне. Вже за кілька років можна буде дістатися з Києва до Львова, або до країн Європейського Союзу сучасним автобаном європейського рівня”.

За його словами, дорога буде збудована в рамках державно-приватного партнерства після відкритого конкурсу. Денис Шмигаль заявив, що вже у 2021 році Укравтодор проведе міжнародний тендер для будівництва ділянки Північного обходу міста Львів.

«Для того, аби все було прозоро, тендер відбудеться відповідно до правил і принципів МФО в межах співробітництва з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком”, – зауважив прем’єр-міністр.

«Дорога Краковець – Броди – Рівне – це один із перших концесійних автобанів, які будуть побудовані в найближчі роки», – зазначив Шмигаль.

Від Радивилів.info. Питання будівництва такої концесійної автодороги обговорювалися ще в 1990-і роки. Тоді пропонувалося, щоб від Бродів у напрямку Рівного вона пройшла південніше Радивилова.

Фото Костянтина Андріюка

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.