Коронавірус у регіоні продовжує наступ

Попри деяке пом’якшення режиму карантину, ситуація з поширенням коронавірусу в нашому регіоні залишається вкрай складною, отож ні на мить не потрібно забувати про заходи власної безпеки, насамперед дотримуватися на вулиці безпечної відстані між людьми, носити маски, користуватися антисептичними засобами в магазинах або після їх відвідання, а після повернення додому ретельно і неспішно мити руки з милом, а також відповідним чином обробляти куплені овочі, фрукти, м’ясо,  а також інші товари.

На 15 травня найнебезпечнішим осередком коронавірусу в нашому регіоні залишається Кременецький район (з містом Почаїв) – там уже зареєстровано 346 випадків зараження COVID-19. Це найбільший показник у Тернопільській області (наступний за показником Монастирський район із 193 випадками).

На Рівненщині за рівнем зараження Радивилівський – з 36 випадками зараження на 15.05 – на 5 місці серед районів після Рівненського, Сарненського, Рокитнівського і Здолбунівського. У сусідніх районах показники такі: Дубенський – 30 заражених, Млинівський – 5, Демидівський – 1 заражений коронавірусом. Загалом на Рівненщині вже зареєстровано 1082 випадки зараження від початку пандемії. Померли 24 людини, в тому числі з Радивилівщини двоє (віком 61 і 74 роки). Одужали 305.

У Горохівському районі на Волині число зареєстрованих хворих 24. Зафіксовано й перші два випадки зараження коронавірусом у Бродах.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.