Короткі новини Радивилівщини

«Урядовий портал» повідомив, що з початку 2016 року кадастрові реєстратори Рівненщини відкрили у електронному форматі 121 378 поземельних книг, що складає 69,7% загальної кількості зареєстрованих в області земельних ділянок. Землевпорядники Рівненської області в середньому за день оцифровують близько 1 800 примірників поземельних книг. Найбільшу кількість пакетів документів щоденно відкривають у Рівненському (238), Здолбунівському (168) і Радивилівському (132) районах.

smiles-uvaha2У 2015 році вісім комбінатів хлібопродуктів зі сфери управління Мінагрополітики отримали валового прибутку на 40% більший, ніж у 2014 році, — 76,5 млн. грн. Про це на своєму офіційному сайті повідомила прес-служба Мінагрополітики. До таких комбінатів хлібопродуктів належить і ДП «Радивилівський КХП».

smiles-uvaha2На 17 квітня, неділю, намічений міжобласний турнір з футболу пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції (село Підзамче Радивилівської територіальної громади). Початок о 10 год. 30 хв. А 26 квітня (віторок) відбудеться мітинг-реквієм з покладанням квітів та вінків до пам’ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи» (м.Радивилів, міський парк)(поч. – 11.00) та вечір пам’яті до 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС (Радивилівський районний будинок культури) (поч. – 12.00). Таку інформацію подав сайт РДА (Радивилів).

smiles-uvaha2Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви” (село Пляшева) поінформував: 2 липня 2016 року пройде науково-практична конференція “Берестецька битва в історії України”, присвячена 365-річчю Берестецької битви і 25-річчю незалежності України.

Радивилів, Пляшева, Козацькі МогилиНапрями досліджень для конференції:

– Історіографія та джерелознавство Берестецької битви і козацької минувшини;
– Суспільно-політичні настрої в Україні напередодні і після Берестецької битви;
– Міжнародна політична ситуація напередодні та після Берестецької битви;
– Берестецька битва і її значення в українській історії;
– Видатні особи в Берестецькій битві;
– Військове мистецтво учасників битви;
– Національний пантеон – “Козацькі могили”;
– Археологія козацької доби;
– Історичне краєзнавство періоду козаччини;
– Берестецька битва в культурі та мистецтві;
– Музеєзнавство та пам’яткоохоронна діяльність.

Конференція відбудеться в приміщенні будинку культури села Острів, Радивилівського району, Рівненської області. Заявки про участь у її роботі слід надсилати до 1 червня.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.