Короткі новини Радивилова і району

У напівзаповненому залі Радивилівського міського будинку культури виступив із коцертною програмою народний артист України Іван Попопович у ході всеукраїнського концертного туру «Весна кохання до нас прислала». «Василина», «Золото Карпат», «Розлук не буде» – ці та інші хіти співак виконав, як завжди, майстерно.

Радивилівська школа-ліцей запрошує на свій творчий звіт «Усе починається з любові», який пройде в Радивилівському міському будинку культури в п’ятницю, 24 травня. Початок о 17 годині.

У місті Березному не так давно відбувся гала-концерт переможців обласного огляду-конкурсу серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання, де була представлена й виставка робіт художнього відділу Радивилівської школи мистецтв імені Германа Жуковського та музичний номер у виконанні Сергія Гущі (викладач А.Сірко) та його концертмейстера Андрія Сірка. Виступ Сергія та картини радивилівських художників отримали багато схвальних відгуків від багатьох колег зі всієї області. Про це поінформувала на своїй сторінці у Фейсбуці Радивилівська школа мистецтв.

На сайті Козинської ОТГ повідомили: «Спортсмени СК “Добривода” Недоборовська Анастасія, Шнайдрук Анастасія, Попович Тетяна, Вишневський Карен, Недоборовський Сергій, Данилюк Тарас у складі збірної команди Рівненської області взяли участь у всеукраїнському турнірі із кіокушин карате в місті Броди. Усі спортсмени показали високий рівень технічної та фізичної підготовки. Керівник  СК з села Добривода – Гільдерман Рудольф. Керівник Рівненської обласної федерації кіокушин карате – Олег Лесик. Призові місця: Недоборовський Сергій у категорії 10-11 років у вазі 45 кг здобув 2-е місце,  Данилюк Тарас у категорії 8-9 років у вазі 35 кг здобув 3-є місце».

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.