Кошти державної субвенції – на ремонтні роботи

Радивилівська міська лікарня отримає кошти на ремонт хірургічного корпусу – за кошти державної субвенції. Загалом, громади Дубенського району отримають понад 6,2 млн. грн. на розвиток. Таку суму затвердив уряд відповідним розпорядженням.

Кошти направлять на придбання спортивних вуличних тренажерів та елементів для дитячих майданчиків, закупівлю медобладнання, капітальний ремонт приміщень закладів освіти й культури. Так, майже 2 млн. грн. отримає Козинська сільська територіальна громада на капітальний ремонт покрівлі закладу дошкільної освіти «Ясла-садок “Колосочок”» у селі Козин, а до бюджету Вербської громади надійде понад 1,3 млн. грн. на капітальний ремонт будинку культури.

Крім того, Радивилівська міська лікарня отримає кошти на капітальний ремонт хірургічного корпусу та капітальний ремонт поліклінічного корпусу лікарні (забезпечення доступності будівлі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення).

Загалом за кошти держсубвенції у Дубенському районі буде реалізовано 11 проєктів, розповіла у «Фейсбуці» працівниця міськради Радивилова Н.Янчин.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.