«Козацькі могили» не будуть радивилівськими

Такий висновок можна зробити після чергового засідання обласної робочої групи, на якому обговорили та підтримали зміни до перспективного плану, що надійшли із районів. Одна із таких змін – у Демидівському районі буде створена одна територіальна громада, до якої увійде Пляшевська сільська рада, нині Радивилівського району. А на території саме цієї сільської ради розташований Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» – багато хто в Україні знає про Радивилів і Радивилівщину тільки через наявність у районі цього заповідника, який за давньою традицією називають ще і «Козацькими могилами».

Рівне, ОДА«Хочу нагадати, що коли сесією облради затверджувався перспективний план об’єднаних громад, то вказувалося на те, що до нього можуть вноситися зміни з огляду на позиції органів місцевого самоврядування. Наразі над ними працюють робочі районні групи», – зазначив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський.

Отож зміни до перспективного плану на розгляд робочої групи надійшли, зокрема, і з Радивилівського, Млинівського, Дубенського та інших районів Рівненщини.

Разом з тим ситуація щодо формування територій не змінилася в Березнівському, Корецькому, Острозькому, Володимирецькому, Гощанському та Сарненському районах.

(За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА. Фото прес-служби).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.