Козин: 9 кандидатів на посаду голови об’єднаної громади

На території Козинської об’єднаної територіальної громади Радивилівського району триває передвиборна агітація у ході підготовки до виборів, призначених на 28 серпня 2016 року.

Козин, вибориУ 26 одномандатних виборчих округах, які охоплюють села колишніх Березинівської, Добриводської, Ново-Пляшевської (Жовтневої), Іващуківської, Козинської та Пустоіваннівської сільрад, зареєстровано 60 кандидатів у депутати.

Кандидатами на посаду Козинського сільського голови зареєстровані директор ТзОВ Володимир Ващук, директор Іващуківської школи Анатолій Веремей, непрацюючий Микола Войцеховський, директор Ситненської школи Ростислав Войцеховський, голова Березинвської сільради Юрій Костюк, пенсіонер Микола Паршин, директор Гранівської школи Володимир Сова, пенсіонер Володимир Цюприк і вчитель з Довгалівки Микола Чубай – усього 9 чоловік.

Публікуємо відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати Козинської сільської ради об’єднаної територіальної громади і про кандидатів на посаду Козинського сільського голови (файли у форматі PDF).

Цю інформацію нам надали з Радивилівської районної виборчої комісії.

Kozyn-2016-1

Kozyn-2016-2

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. axab сказав:

    Конкурсний набір до Школи місцевого самоврядування DESPRO вже відкрито! Деталі за посиланням:
    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3062

  1. Серпень 20, 2016

    […] комісій були районна виборча комісія (Радивилів), кандидати на посаду сільського голови, кандидати в деп…З повним списком членів дільничних виборчих комісій […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.