Козин відзначив 525-річчя

На стадіоні села Козин Радивилівського району відбулося відзначення 525-річчя цього поселення, колишнього містечка, – за участю голови райради Олександра Пастуха, голови райдержадміністрації Анатолія Грисюка, його заступника Івана Кота, Козинського сільського голови Миколи Савчука, сільських голів Боратинської, Березинівської, Пустоіваннівської, Іващуківської сільрад, місцевих жителів, громадськості, представників обласних та районних засобів масової інформації.
15 священиків УПЦ КП відправили святкове богослужіння з нагоди ювілейної дати та освятили герб та прапор села Козина. Благочинний УПЦ КП Радивилівського району отець Ігор вручив грамоту голові РДА Анатолію Грисюку за допомогу у відновленні каплиці Марії Магдалини у м.Радивилові. З вітальними словами до жителів та гостей свята звернулися голова райдержадміністрації Анатолій Грисюк, голова райради Олександр Пастух. Керівники району нагородили грамотами та сувенірами 10 жителів с.Козина та вручили кубок, два м’ячі і грамоту за 3 місце в обласному конкурсі «Краще спортивне село».
Козинський сільський голова Микола Савчук вручив посвідчення «Почесний житель села Козина» 10 жителям. Колективи художньої самодіяльності підготували святковий концерт. У куренях місцевими національними стравами, які приготували установи та організації Козина, пригощали всіх бажаючих. А далі любителі футболу побачили матч між командою ветеранів та молоддю, який закінчився з рахунком 4:1 на користь молодих футболістів. Про це повідомив сайт РДА.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.