Козинський НВК – серед кращих у селах області

Козинський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» Радивилівського району і Сварицевицький НВК Дубровицького району здобули перемогу в обласному конкурсі серед навчальних закладів сільської місцевості. Їх було обрано під час засідання конкурсного комітету під головуванням заступника голови Рівненської ОДА Олександра  Савчука.

Радивилів, Козин, колегіумКонкурс стартував у березні цього року та має на меті об’єднати менші навчальні заклади навколо потужніших та сильніших, які надаватимуть їм кадрову та навчально-методичну підтримку.

«Завдяки цьому конкурсу дві сільські школи зможуть розділити між собою понад вісім мільйонів гривень. А це чималі кошти, які навчальні заклади спрямують на власне вдосконалення – як матеріально-технічної бази, так і особистісного розвитку педагогів»,- зазначив Олександр Савчук.

«В першу чергу  кращі опорні школи зможуть придбати шкільні автобуси,  оснастити кабінети, придбати мультимедійне обладнання, відремонтувати дахи, фасади, систему опалення, замінити вікна на пластикові. Для навчальних закладів на селі це неабияк важливо»,- додав начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Умови конкурсу передбачали, що загальноосвітні навчальні заклади мають спершу стати опорними, передбачивши створення філії, та й кількість учнів там, як правило, має бути не менше 360 осіб. І вже серед цих шкіл конкурсний комітет обрав дві найкращі. Усього у конкурсі взяло участь 9 претендентів.

Обидва заклади члени конкурсного комітету планують відвідати до 1 червня, щоб переконатись у відповідності критеріям конкурсу. Саме до цього часу власники зазначених навчальних закладів (районні ради) повинні прийняти рішення про створення опорних шкіл та їх філій на найближчих сесіях.

За матеріалами управління освіти і науки ОДА.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.