Козинська громада: 20 млн грн для розвитку молочних ферм

На розвиток сімейних молочних ферм та сироваріння Козинська територіальна громада (колишнього РАдивилівського району, а нині – Дубенського) отримала 20 млн грн. Державний сертифікат вручив заступник міністра Мінрегіону Іван Лукеря під час засідання регіональної платформи територіальних громад, що відбулась нещодавно в Дубні.

«Вітаю громаду. Це один з прикладів того, що успіху можна досягнути виключно на умовах рівного партнерства – державної, регіональної і місцевої влади. Іншого механізму просто не існує. Якщо є рівні відносини всіх гілок влади – уряду, ОДА і громади, лише тоді робляться хороші речі для громадян», – зазначив Іван Лукеря.

Рівненщина здобула дві перемоги в конкурсі відбору проєктів, які будуть реалізовуватися за кошти держбюджету. Серед переможців – проєкт Рівненської аґенції регіонального розвитку «Розвиток людського капіталу в агро-органічному секторі економіки» (загальний бюджет – 4,9 млн грн), а також проєкт Козинської тергромади «Розвиток підприємств у сфері сироваріння в громадах Рівненської та Волинської областей» (загальний бюджет – 23,4 млн грн).

Таким чином, це дасть можливість додатково залучити в область 28,3 млн грн на регіональний розвиток.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль розповів, що на сьогодні Рівненська область має власну стратегію розвитку до 2027 року, яка вперше розроблена на засадах SMART-спеціалізації. Також увага приділяється стратегічному плануванню в територіальних громадах, адже мета – перетворити спроможні громади на заможні.


https://my.rv.ua/hotnews/kozynska-gromada-otrymala-20-mln-grn-dlya-rozvytku-molochnyh-ferm/

Козинська громада отримала 20 млн грн для розвитку молочних ферм

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.