Козинська громада вдарила на сполох

На сайті Козинської ОТГ (Радивилівщина) з’явилося таке звернення:

«Шановні жителі Козинської громади! У нашій громаді все більше хворих на коронавірус. За серпень у нашій громаді захворювання підтвердили в 14 осіб. З них – 2 померло. Загалом у нашій громаді померло 3 осіб (одна особа була жителькою громади, але була зареєстрована у місті Дубні).

Ні для кого не секрет, що підозр на хворобу у нашій громаді, а особливо у селі Козині, все більше. Коло контактних осіб дедалі ширше. Тестування на наявність хвороби вже кілька днів проводить одна лабораторія на всю область. Тому результати не встигають за реальним станом захворювань.

Попри всю скептичність декого до захворювання, просимо вас не нехтувати правилами карантину. Пропонуємо на два тижні влаштувати жорсткий карантин. Обмежте свої походи в магазини – лише одна особа з дому і в разі необхідності. Купуйте все необхідне за один похід у магазин – не ходіть кілька разів на день. Скасуйте вечірки, гостини, хрестини і навіть звичайний пікнік у колі друзів. Попросіть родичів не відвідувати вас і ви не йдіть до родичів. Два тижні – це не так багато. Особливо це актуально на найближчі вихідні коли вся країна відзначатиме День Незалежності України.

Зрозуміло, що в умовах спеки важко бути в масці. Але при вході в магазин, маршрутку чи просто наближаючись до більше ніж 2 осіб – одягніть маску. Ретельно мийте руки з милом та користуйтесь антисептиками.

Так, для декого два тижні багато. Але що вартує два тижні, коли на кону все життя? І не лише ваше, а й ваших близьких та дітей.

Шановні власники магазинів та закладів харчування! Не нехтуйте правилами карантину. Працівники ваших закладів також повинні дотримуватися правил карантину та одягати маски. В першу чергу це важливо для них. Адже впродовж дня їх відвідує велика кількість людей. Закликаємо власників закладів громадського харчування реалізовувати продукцію лише на виніс.

Бережіть ваше здоров’я та життя! Здоров’я всім!

(З сайту Козинської ОТГ).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.