Козинський санаторій матиме майбутнє

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін проінспектував обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Козинський» на Радивилівщині. Разом із начальником управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олегом Вівсянником вивчили можливість матеріально-технічної бази для подальшого збереження закладу.

Нагадаємо, з 1 квітня змінилася система фінансування закладів охорони здоров’я. Раніше гроші в область надходили через субвенцію у розрахунку на одного жителя. Відтепер оплачується послуга, яку надає заклад, заключивши угоду з Національною службою здоров’я України.

«На жаль, НСЗУ не передбачила фінансування санаторних закладів, а коштами з обласного бюджету ми не зможемо його профінансувати, тому заклад потрібно реорганізовувати», – зазначив Олег Вівсянник.

Одним із рішень посадовці планують винести на сесію обласної ради питання приєднання санаторію до Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини шляхом реорганізації. Також працюють над залученням надходжень з інших бюджетів.

«Вивчаємо можливості та ресурси санаторію, щоб можна було його використовувати для реабілітації дітей. Наприклад, з розладами психічного здоров’я. Можливо, розробимо програму для закладу за рахунок фінансування місцевих бюджетів. Разом з тим, надходження можуть бути небюджетні – з фондів, громадських організацій. Також путівки зможуть купувати батьки за власні кошти», – розповів під час зустрічі із колективом Сергій Подолін.

Наразі, у зв’язку з карантином, у закладі перебуває одна дитина.

Також посадовці проінспектували Центр первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторію загальної практики села Зарічне Радивилівського району. Ці заклади забезпечені ліками та індивідуальними засобами захисту, заробітна плату НСЗУ виплачує вчасно. Є пункт для надання медичної допомоги в умовах стаціонару. Разом з тим, необхідні заходи для покращення матеріально-технічної бази установи. («Рівненські новини»).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.