Крадії на залізничних коліях

Злодії обрали як об’єкт для крадіжки залізничну колію, що поблизу комбікормового заводу у місті Радивилів. І якби не випадковий перехожий, який подзвонив про те, що двоє незнайомих намагаються поцупити металеві пластини з-під залізничних шпал, то нещасного випадку навряд чи вдалося б уникнути.

Слідчо-оперативна група встановила, що двоє безробітних – віком 42 та 49 років біля залізничного переїзду комбікормового заводу врішили викрасти металеві пластини з-під шпал для здачі на металобрухт. Вони відважували залізні деталі – вагою близько восьми кілограмів кожна – ломом та вкидали в сумки. Нелегальну виручку злодії мали на меті поділити між собою.

залізнична колія— Відомості за фактом крадіжки внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, – поінформував т.в.о. начальника Радивилівського райвідділу міліції Олександр Конюший.  — Матеріали справи направлені до районного суду. На зловмисників чекає покарання у вигляді арешту від трьох до шести місяців або обмеження чи позбавлення волі до п’яти років.

Про це повідомила прес-служба Радивилівського РВ УМВС.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.