Краще жити в злагоді зі своєю совістю і з законом

Проживаючи під одним дахом із колишньою дружиною, чоловік спромігся викрасти із господарства металеву трьохметрову трубу.

За ознаками крадіжки  відносно 51-річного жителя Радивилова, в серпні, правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження. А в жовтні відбувся суд.

Під час судового розгляду справи жінка пробачила «колишньому» близько трьохсот гривень майнового збитку, і між ними добровільно було укладено угоду про примирення.

Викрадений метал, як речовий доказ, було приєднано до справи, а згодом повернуто потерпілій.  Чоловіка районний суд все ж визнав винним і призначив покарання у вигляді 80-ти годин громадських робіт.

***

Правоохоронці встановили особу чоловіка, який у жовтні 2014 року у 15-річної мешканки Радивилівського району викрав мобільний телефон марки « Fly Ds 107 D».

Ним виявився 17-річний житель Дубенського району. Перебуваючи в приміщенні спортзалу одного із навчальних закладів нашого району, скористався необачністю дівчини і спокусився на чорний мобільний пристрій вартістю півтисячі гривень.

За частиною 1 статті 185 (крадіжка) подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться досудове розслідування. А остаточне покарання,  як завжди, – за районним судом.

***

Міліціонери встановили, що крадіжку з господарства 60-річного Василя, жителя Радивилівського району, скоїв 25-річний Роман зі Львівської області. Зловмисник з підсобного приміщення потерпілого викрав металевий газовий балон.


Радивилівський РВ УМВС. (Матеріал надіслала Оксана Шуляк).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.