Красуні Радивилова – березень 2015 року

bili8 Березня – свято весни, Міжнародний жіночий день. Наше видання вітає дівчат і жінок, матерів і бабусь. Нехай у вашому житті буде якомога більше позитивних почуттів, якомога менше переживань і тривог, нехай навколо вас панує атмосфера кохання, сімейної любові, товариської поваги.

З нагоди свята ми опублікували підготовлену нами добірку віршованих привітань – не ображайтеся на своїх коханих, друзів, рідних, якщо святкове поздоровлення для вас вони не будуть складати самостійно, а скористаються запропонованими текстами.

А ще з нагоди свята вміщуємо чергову добірку фотознімків циклу «Красуні Радивилова». Причому цього разу з такої весняної оказії пропонуємо вдвічі більше світлин.

На жаль, доводиться знову зауважити: технічна якість фото невисока, адже взяті вони в соціальних мережах Інтернету – саме такі картинки були виставлені на персональних сторінках красунь-радивилівчанок. І нами не редагувалися.

Знімки розміщені в довільному порядку.

Фотопропозиції для рубрики “Красуні Радивилова” можна надсилати на адресу Радивилів.info – radyvylivinfo@gmail.com

Дивіться також:

Красуні Радивилова – жовтень 2014 року

Красуні Радивилова – листопад 2014 року

Красуні Радивилова – грудень 2014 року

Красуні Радивилова – січень 2015 року

Красуні Радивилова  – лютий 2015 року

Красуні Радивилова, АняКрасуні Радивилова, ІраКрасуні Радивилова, ОлександраКрасуні Радивилова, РусланаКрасуні Радивилова, КатяКрасуні Радивилова, РусланаКрасуні Радивилова, НаталяКрасуні Радивилова, ІваннаКрасуні Радивилова, Таня ВорожбитКрасуні Радивилова, Вікторія

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.