Красуні Радивилова – червень 2015 року

З настанням літа наші чарівні дівчата і жінки починають відмовлятися від надокучливих одноманітних джинсів, натомість добираючи вбрання більш вишукане, витончене й легке, яке додає фігурі граціозності, загадкового шарму й, безперечно, сексуальності. У Радивилів.info вже опубліковано вісім підбірок фото в рубриці «Красуні Радивилова». Але тема далека від вичерпності, адже недавні випускні вечори в загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівщини нагадали банальну істину: підросли і продовжують підростати в старших класах усе нові красуні, які своєю яскравою вродою суттєво доповнюють природну красу нашого краю.

У цю фотодобірку потрапили і фото радивилівських випускниць, взяті з Інтернет-мережі. Знімки нами не редаговані, публікуються в довільному порядку і в такому кадруванні, який зважили за можливе зберегти на своїх сторінках у соціальних мережах наші юні красуні. Для заставки на головній сторінці ми надалі будемо використовувати один із знімків добірки (випадковий вибір).

Посилання на попередню фотодобірку: Красуні Радивилова – травень 2015 року. А там уміщені і посилання на всі інші фотодобірки циклу «Красуні Радивилова».

Радивилів, красуні Радивилів, красуні Радивилів, красуні Радивилів, красуні Радивилів, красуні Радивилів, красуні Радивилів, красуні Радивилів, красуні

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Липень 12, 2015

    […] Красуні Радивилова – червень 2015 року. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.