Красуні Радивилова – грудень 2014 року

Чергова публікація рубрики «Красуні Радивилова» не потребує особливих коментарів – їх можна прочитати у попередніх публікаціях, на які подаємо посилання (щоб полегшити пошук). Важливо наголосити, що тема дівочої, жіночої краси невичерпна і багатопланова. У листах на електронну пошту нас запитують: з якого віку можна пропонувати свої фото? Як відомо, в Україні і в світі проводяться конкурси краси і серед дітей. Але цей цикл публікацій РАДИВИЛІВ.INFO все ж таки задумувався для дорослих, хоча поняття дорослості, розуміємо, досить відносне. І «верхня планка» краси теж не може бути витлумачена однозначно, бо, ніде правди діти, дехто і в 40-50 років виглядає краще, ніж декотрі в 20-30.

Надсилайте фото на адресу видання (radyvylivinfo@gmail.com) – і при формуванні чергової підбірки знімків буде використано діалектичний підхід.

А що стосується дітей середнього та молодшого шкільного віку, а також і ще менших, то, мабуть, для них та їхніх батьків треба буде запровадити окрему рубрику. Щоправда, вести її ми не зможемо без підтримки дорослих, адже малі діти, як правило, не мають своїх сторінок у соціальних мережах Інтернету. Інша річ – дорослі красуні. Тож ми з великим задоволенням використовуємо й ті фото, які виставлені ними для загального ознайомлення, нічого в них не підправляючи і не змінюючи, крім додавання імені.

Використовуємо ці фото на радість усім відвідувачам порталу, адже краса радивилівчанок дарує гарний настрій, усвідомлення того, яка цікава й своєрідна Радивилівщина, допомагає зробити наше життя повнокровнішим, світлішим.

Публікуємо фото в довільному порядку.

Дивись також:

Радивилів, краса, красуні katerinaРадивилів, красуні, краса viktoriaКатя Пастух, Радивилів, Рівненська область

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.