Красуні Радивилова – квітень 2015 року

трояндиНа телефон нашого Інтернет-видання подзвонили. Жіночий голос запитав: «А чому в ваших фотовітринах «Красуні Радивилова» нема мого фото?» – «Коли Ви його надіслали?» – поцікавились ми. «А я його не надсилала». – «Де ж його взяти і хто Ви?» – «Хто я, не має значення, ви ж підписуєте фото тільки іменами. А візьміть знімок в Інтернеті. Мене дивує, що шукаєте портрети в соціальних мережах – і досі не звернули уваги на моє обличчя».

Он воно що, тонкий гумор. Найбільш вірогідно, що увагу ми таки звернули, адже Радивилів неспроста славиться в нашому краї гарними дівчатами і жінками, тому і в соціальних мережах їм цікаво про себе розповідати через світлини. Отож уже і для Радивилів.info відібрано їх чимало.

Однак усвідомлюємо, що інтерес до нашої рубрики знизиться, якщо в одній подачі публікуватимемо, скажімо, відразу сотню (!) фото. І все ж ми не можемо не враховувати побажань наших читачок, тож надіслані ними власні фотопортрети, як правило, з’являються в кожній добірці. При тому, звичайно, ми дотримуємося етики і не вказуємо, які фото взяті з Інтернету, а які – з пошти видання.

Про інші нюанси ведення рубрики можна дізнатися з коментарів до попередніх публікацій.

Фотознімки вміщуємо в довільній послідовності.

Фотопропозиції для рубрики “Красуні Радивилова” можна надсилати на адресу Радивилів.info – radyvylivinfo@gmail.com

Красуні Радивилова Красуні Радивилова Красуні Радивилова Красуні Радивилова Красуні Радивилова

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.