Красуні Радивилова – липень 2015 року

Літні сонячні дні мовби вияскравлюють красу наших жінок та дівчат. Вони постають в усій своїй чарівності, адже легке вбрання напрочуд добре окреслює достоїнства фігури, вишуканість рухів та жестів, а від того й обличчя, навіть з мінімальним недорогим макіяжем, виглядає більш ефектно, виразно, і погляд проміниться більшим теплом, і манера спілкування набирає нових чаруючих барв. А від того й невелике містечко Радивилів неначе набуває якоїсь святковості, адже краса людська здатна додавати особливого, неповторного магнетизму в наше звичне повсякдення.

Публікуючи чергову добірку знімків у рубриці «Красуні Радивилова», вкотре мусимо зазначити: використовуються любительські фото, взяті нами з соціальних мереж та з пошти видання, тож просимо поставитися з належним розумінням до можливих вад композиції, кадрування, якості проробки зображення.

Бо це – не конкурс фотографії, а спроба представити відвідувачам сайту чарівний образ нашої сучасниці з Радивилівщини.

Про методику формування фотодобірок можна прочитати в коментарях до попередніх публікацій.

Світлини подаються в довільній послідовності. Як було сказано попереднього разу, для заставки на головній сторінці Радивилів.info використовує один із знімків добірки (випадковий вибір).

Посилання на попередню фотодобірку:

Красуні Радивилова – червень 2015 року.

Радивилів, красуніРадивилів, красуніРадивилів, красуніРадивилів, красуніРадивилів, красуніРадивилів, красуніРадивилів, красуніРадивилів, красуні

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Серпень 22, 2015

    […] Посилання на попередню фотодобірку: Красуні Радивилова – липень 2015 року. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.