Красуні Радивилова – січень 2015 року

трояндиЗима – не найкраща пора року, щоб оцінювати дівочу і жіночу красу. Закутані в пальта, куртки і шубки наші красуні стають, безумовно, трохи менш яскравими. Втім, оте особливе, особистісне, яке є в кожній, можна розгледіти і в самій поставі, ході, жесті, виразному погляді. А проте при відборі знімків для виставлення в соціальні Інтернет-мережі радивилівчанки все-таки віддають перевагу літнім сюжетам. Тому навіть у січні фото в нашій рубриці «Красуні Радивилова» – не зимові.

Інтерес у відвідувачів сайту до цієї рубрики доволі великий – три публікації вже зібрали 2500 переглядів. Методика формування фотодобірок нами не розроблена, тож про те, хто потрапить у наступну публікацію, ми ще й самі не знаємо. Головний критерій пошуку – краса на Радивилівщині. Кожна з радивилівських відвідувачок сайту може внести посильний вклад у систематизацію роботи Радивилів.info, надіславши своє фото (чи кілька фото – для можливості вибору) на адресу видання: radyvylivinfo@gmail.com

Знімки, як правило, не редагуємо. Тільки вписуємо імена. Однак у цій добірці довелося внести незначні зміни (кадрування, тонування обличчя, усунення з кадру відволікаючих деталей).

Публікуємо фото в довільному порядку.

Пропозиції і зауваження можна висловити внизу сторінки, у вікні «Напишіть відгук».

Користуючись тією обставиною, що чергова рубрика «Красуні Радивилова» публікується в день Водохреща, вітаємо всіх із цим великим християнським святом. Будьте гарними!

Дивіться також:

Красуні Радивилова – жовтень 2014 року

Красуні Радивилова – листопад 2014 року

Красуні Радивилова – грудень 2014 року

Радивилів, красуні anna-kozicka Helen ira-horopacha julia-miruta

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Квітень 21, 2015

    […] Красуні Радивилова – січень 2015 року […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.