Красуні Радивилова – вересень 2015 року

Публікуючи дванадцяту добірку фотознімків серії «Красуні Радивилова», ми завершуємо проект. За рік у цій рубриці вміщено понад 80 знімків. Кількість переглядів кожної з перших фотодобірок уже перевищує 2000, що для нашого сайту слід вважати досить вагомим показником інтересу відвідувачів.

Звичайно, закриття рубрики аж ніяк не означає, що тема вичерпала себе. Адже далеко не всі красуні Радивилова, не кажучи вже про Радивилівський район, потрапили в поле уваги Радивилів.info. Оскільки ми використовували здебільшого фотознімки з соцмереж, не могли, на жаль, представити фото тих, хто не вважають за потрібне ділитися приватною інформацією в цих мережах, не мають там власних сторінок або ж, навіть маючи їх, не виставляють себе в портреті. Не відгукнулися вони й на заклики нашого видання надсилати свої світлини на адресу редакції. Тому-то й віковий діапазон красунь Радивилівщини виявився не надто широким.

І все ж нам упродовж року певною мірою вдалося представити образ сучасниці, радивилівчанки, яка своєю вродою дарує гарний настрій усім, хто вміють цінувати прекрасне. Спасибі вам, дівчата і жінки, що жодна із вас не відкликала фото з наших публікацій, адже ми ставили перед собою достойні морально-етичні орієнтири. Нехай доля ваша буде щасливою, а ваша краса нев’янучою!

Активні посилання на всі фотодобірки:

Красуні Радивилова – жовтень 2014 року

Красуні Радивилова – листопад 2014 року

Красуні Радивилова – грудень 2014 року

Красуні Радивилова – січень 2015 року

Красуні Радивилова – лютий 2015 року

Красуні Радивилова – березень 2015 року

Красуні Радивилова – квітень 2015 року

Красуні Радивилова – травень 2015 року

Красуні Радивилова – червень 2015 року

Красуні Радивилова – липень 2015 року

Красуні Радивилова – серпень 2015 року

Оля ПриходнякВлада МанзюкВікторія БойкоМаріана ГуменюкВіолетта СемеренкоВіка Білоус, РадивилівВіка ПавловаАня Титова, РадивилівАня Бречко, РадивилівМаріана Давидюк, РадивилівТаня Гаврищук, Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.