Красуні Радивилова – жовтень 2014 року

Гості міста Радивилова, насамперед чоловічої статі, звертають увагу на те, що тут зустрічають чимало гарних дівчат і жінок – справжніх красунь, яким не завадило б брати участь у відповідних доволі престижних конкурсах. Утім, деякі наші дівчата виходили на сцени таких конкурсів.

У конкурсі «Міс Україна – 2005» представниця Радивилова Наталія Крисюк дійшла до фіналу і взяла участь у виступі на сцені київського палацу «Україна». Успішно проявила себе на обласному конкурсі краси в Рівному Ірина Харісова, тоді ще старшокласниця з Радивилова. Згодом її запросило на роботу модельне агентство. Конкурси краси проводили Радивилівський загальноосвітній ліцей і Радивилівський професійний ліцей.

Організовувалися такого спрямування і районні конкурси, причому не тільки для дівчат, а й для хлопців. Розповідаючи про значення таких заходів, психолог загальноосвітнього ліцею писала в газеті:

«За роки роботи в навчальному закладі помітила, як участь у конкурсах, не кажучи вже про перемогу, допомагали нашим старшокласницям повніше розвинути і розкрити свої обдарування. Наші конкурсантки – як правило, активістки позаурочного життя закладу, без їхніх виступів, малюнків, організаторських зусиль не обходиться жоден тематичний захід. Залишаючись визнаними в ліцеї красунями, вони зберігають скромність, високу вимогливість до себе, деякі навчаються лише на відмінно».

Більше п’яти років у радивилівській районній газеті «Прапор перемоги» майже з номера в номер публікувалися фотознімки красунь Радивилівщини під рубрикою «Краянок врода». І це, вочевидь, допомагало дівчатам у життєвому самоутвердженні, визначало певні орієнтири для підростаючої молоді. Адже бути гарним – це не тільки мати природні задатки краси, а й дбати про свою зовнішність, займатися спортом, хореографією, проявляти життєву активність.

«У рубриці «Краянок врода», – розповів її колишній ведучий журналіст Володимир Ящук, – з’являлися фотознімки старшокласниць та студенток. Навіть думка журі не завжди сприймається як беззаперечна, а тут нерідко доводилося приймати однозначно небезспірні рішення, звичайно, зважаючи на думку вчителів, батьків, товаришів дівчат. Визначальним був принцип: кожна юна дівчина приваблива і гарна по-своєму, тим паче коли йдеться лише про портретування обличчя. Наскільки важлива для дівчат така увага засобів масової інформації, засвідчив підвищений інтерес до газетної рубрики з боку передплатників. Звичайно, не всі дівчата, яким пропонувалося сфотографуватися в газету, погоджувалися – давалися взнаки сімейні традиції, релігійні переконання, та й вряди-годи –  природжена скромність. Але доволі часто, не чекаючи пропозицій про фотографування, дівчата самі надсилали в газету свої портрети». 

Сьогодні соціальна мережа Інтернету полегшила спілкування ровесників, багато хто з них має свої сторінки у «Фейсбуці», «Однокласниках», «В контакті», «Твіттері» тощо. А там можна знайти і фотознімки, і розповіді про вподобання.

Одна незручність – не кожний сайт відкриває змогу для переглядів незареєстрованим відвідувачам. А реєстрація – то певні незручності, котрі не всі згодні здолати. Тому Інтернет-видання «Радивилів.info» вирішило запровадити щомісячні публікації підбірок фотознімків під заголовком «Красуні Радивилова». Це рубрика – для старшокласниць, студенток, жінок різного віку. Адже поняття «краса» не відає вікових обмежень.

Для перших таких добірок скористаємося відкритим доступом до сторінок радивилівських дівчат та жінок в Інтернеті  – і використаємо окремі опубліковані там фото. Оскільки вони вже опубліковані, то для передруку не потрібні погодження.

Усім, хто зацікавиться нашою ідеєю і схоче запропонувати власні фото, радимо скористатися поштовою адресою сайту: radyvylivinfo@gmail.com (до речі, ця адреса зазначена в розділі «КОНТАКТИ» під заголовком головної сторінки нашого видання).

Фото публікуємо в довільній послідовності, у такому форматі, як вони були представлені.

У подальших добірках використовуватимемо знімки як з Інтернет-ресурсів, так і з пошти нашого видання, не вказуючи в наших публікаціях джерел отримання. Будемо раді, якщо до проекту долучаться не тільки жительки Радивилова (нинішні і ті, яких доля закинула далеко від рідного міста), але й жительки всього Радивилівського району.


Редакція Інтернет-видання «Радивилів.info».

Софія___ Арсенія___Іра, Радивилів Ліза___ Христина___

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

8 коментарів

 1. Листопад 19, 2014

  […] […]

 2. Грудень 11, 2014

  […] Красуні Радивилова – жовтень 2014 року […]

 3. Січень 19, 2015

  […] Красуні Радивилова – жовтень 2014 року […]

 4. Лютий 14, 2015

  […] Красуні Радивилова – жовтень 2014 року […]

 5. Березень 7, 2015

  […] Красуні Радивилова – жовтень 2014 року […]

 6. Квітень 21, 2015

  […] Красуні Радивилова – жовтень 2014 року […]

 7. Травень 22, 2015

  […] Красуні Радивилова – жовтень 2014 року […]

 8. Вересень 28, 2015

  […] Красуні Радивилова – жовтень 2014 року […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.