Краєзнавство: «Радивилів у перегуках віків» – 2

У соцмережі з’явилося повідомлення радивилівського журналіста Володимира Ящука: «Нещодавно вийшло з друку друге, ДОПОВНЕНЕ видання моєї краєзнавчої книжки «РАДИВИЛІВ У ПЕРЕГУКАХ ВІКІВ» (рік видання попередньої – 2014 рік, нинішньої – 2020). Передмова – міського голови Радивилова Миколи КАРАПЕТЯНА, завдяки сприянню якого й побачила світ ця 260-сторінкова книжка з кольоровими ілюстраціями. Щиро вдячний Миколі Аракеловичу за співпрацю, адже з 5 випущених мною книг ним було в різні роки підтримано видання трьох».

На обкладинці книги можна знайти про автора, крім дати і місця народження, таку інформацію:

Ящук Володимир Іванович

Володимир Ящук

«Після закінчення Клеванської середньої школи №2 і філологічного факультету Рівненського державного педагогічного інституту з 1973 року працював у дубровицькій газеті «Поліський маяк» як старший літературний працівник, завідуючий відділом сільського господарства. З 1976 до 2011 року – в редакції радивилівської районної газети «Прапор перемоги»: відповідальний секретар, заступник редактора, редактор. Одночасно з 1993 до 2000 року працював у редколегії з випуску серії книг «Реабілітовані історією» при Рівненській організації Національної спілки письменників України, записував, вивчав і готував до друку матеріали в Радивилівському, Млинівському, Дубенському і Острозькому районах. У 1999 – 2013 роках викладав краєзнавство в Радивилівському загальноосвітньому ліцеї.

Почесний член Національної спілки краєзнавців України, лауреат регіональної краєзнавчої премії «За відродження Волині». Автор книг: краєзнавчих – «Радивилів. Краєзнавчі матеріали» (2004), «Радивилів у перегуках віків» (2014), поетичної – «Слова» (2014), публіцистично-біографічної – «Володимир Варфалюк: З людьми і для людей» (2015), багатьох краєзнавчих публікацій у книжках, наукових збірниках, газетах, редактор ряду краєзнавчих видань серії «Реабілітовані історією». Дві підготовлені з його участю книги («Остарбайтери», «В обороні волі») випущені на компакт-дисках. Автор фотоальбомів на краєзнавчу тематику, розміщених в Інтернеті. Член Національної спілки журналістів України. Неодноразовий переможець обласного конкурсу на звання «Журналіст року».

Володимир Ящук, книга, Радивилів у перегуках віків

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.