Кременчани вкрали мільйон…

Дубно розбій

У сусідній Тернопільській області до суду направили справу стосовно чотирьох учасників організованої в місті Кременець групи за привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах, вчинене шляхом зловживання своїм службовим становищем у складі організованої групи. Плюс – службові підробки.

Правоохоронці встановили, що директор держпідприємства «Кременецький лісгосп» організував стійке угрупування, до складу якого залучив 3 осіб, у тому числі – штатних працівників лісового господарства, з метою заволодіння коштами очолюваного ним держпідприємства.

Учасники організованої групи створили підприємство для відображення видимості виконання лісозаготівельних та лісокультурних робіт шляхом укладення з ДП «Кременецьке лісове господарство» фіктивних договорів та штучного проведення відповідних робіт працівниками новоствореного товариства.

Таким чином, упродовж 2011 – 2014 років учасники організованої групи заволоділи коштами ДП «Кременецьке лісове господарство» на загальну суму майже 1 млн грн.

На цей час обвинувачені звільнені з роботи та перебувають під заставою, розмір якої становить майже 1 млн грн.  Про це повідомила прес-служба прокуратури у Тернопільській області.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.