Кременецькі спортсмени виступили на Олімпійському фестивалі

м.Кременець. Трамплін

м.Кременець. Трамплін

На ХІІ зимовому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі, який пройшов в Австрії та Ліхтенштейні, виступали й спортсмени з міста Кременець Тернопільської області. Вихованець Кременецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства Степан Пасічник у стрибках на лижах з трампліна увійшов у ТОП-15 найкращих юних стрибунів Європи. Кременчанин показав результат — 226,1 бала, що дозволило йому посісти почесне 15-те місце.

Тренер Володимир Бощук задоволений виступом хлопця, хоча вважає, що Степан міг замахнутися на вищу сходинку. Після першої спроби він був сьомий. Великий вплив на кінцевий результат мав вітер.

Вихованцем тієї ж кременецької спортшколи був і єдиний представник України в лижному двоборстві Дмитро Мазурчук.

Тренер Петро Генюк зазначив, що він ще зовсім юний, щоб продемонструвати високі результати на подібних змаганнях. Дмитро отримав колосальний досвід.

Кременецькі ентузіасти, на думку видання Радивилів.info, подали хороший приклад і радивилівським любителям спорту, адже довели, що і в невеликих райцентрах можна вирости до визнаних майстрів спорту.


(За повідомленнями ЗМІ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.