Кримінальна драма в Радивилові

Кримчанин тривалий час проживав і працював на будівництві в Києві, де у 2014 році й познайомився із 55-річним жителем міста Радивилів. Коли робота закінчилася, радивилівець запропонував новому товаришу (вік 54 роки) пожити в нього, адже той власного помешкання у столиці не мав.

Сумісне проживання минало за чаркою. Чоловіки ніде не працювали, тому вільний час проводили здебільшого за оковитою. Під час чергового застілля гість «перебрав» норму і, коли падав, розбив хлібницю та дві тарілки. Господар почав приводити товариша до свідомості, але той відповів лайкою.

Це і розлютило радивилівця, який почав бити гостя руками і ногами, виволік його на подвір’я, де, додавши стусанів, залишив. У цей час додому прийшла мати, яка і повідомила про непритомного чоловіка до поліції та викликала швидку медичну допомогу.

Лікарі діагностували в потерпілого закриту травму живота та грудей, перелом ребер та розрив печінки, що призвело до внутрішньочеревної кровотечі. Після завершення лікування, судово-медична експертиза встановила, що вказані тілесні ушкодження належать до тяжких.

За цим фактом поліцейські Радивилівського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України, а зловмиснику повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що з 2007 року чоловік вісім разів притягувався до адміністративної відповідальності та перебував на обліку як сімейний насильник.кулак

На судовому засіданні підозрюваний щиро розкаявся у скоєному, однак уникнути покарання йому не вдалося. Чотири роки позбавлення волі — такий вердикт винесли представники Феміди.

Про це з посиланням на повідомлення відділу комунікації ГУ НП в Рівненській області опублікувало замітку видання ERVE.UA.

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.