Крупець: регіональний День поля на порозі літа

У селі Крупець Радивилівського району, на базі місцевої відомої в Україні агрокорпорації «Крупець», 1 червня відбувся черговий День поля за участю сільськогосподарських керівників та спеціалістів із ряду господарських формувань і підприємств нашого регіну, в  тому числі Радивилівського району, а також спеціалістів ряду компаній, які пропонують товари та послуги сільськогосподарського призначення.

Організатором семінару, як і в попередні роки на Радивилівщині, стала дирекція відомої компанії BASF по західному регіону України. BASF – назва німецького хімічного концерну, який, зокрема, виготовляє і широкий спектр засобів агрохімічного захисту рослин. Ці засоби знайшли широке застосування на українських ланах.

Неспроста генеральний директор агрокорпорації «Крупець» Володимир Варфалюк наголосив учасникам семінару на ефективності  співпраці з цією компанією, що дозволяє рік у рік підвищувати культуру землеробства, нарощувати врожайність культур, збільшувати прибутковість рільничої галузі. Кошти, затрачені на придбання нових засобів агрохімічного захисту рослин, як і планомірна робота щодо насінництва, окуповують себе сповна. Надалі купецькій агрокорпорації, як зазначив керівник, особливо важлива буде співпраця у вирощуванні соняшнику, адже в Крупці вже нинішнього року здадуть в експлуатацію завод із переробки врожаю цієї культури. Володимир Олександрович за ділове партнерство висловив вдячність директорові представництва BASF Ігорю Стибелю, менеджеру Олені Мохель та іншим спеціалістам фірми.

Під час огляду посівів та ознайомлення гостей з інноваційними системами захисту рослин пояснення давали менеджери компанії BASF Олександр В’юнник, Олена Мохель, Юрій Порицький, Олександр Андрощук, представники інших компаній, зокрема, з продажу сільськогосподарської техніки, автомобілів для села. Представники компаній вручили учасникам семінару багато корисних видань про свої напрацювання і пропозиції для сільгоспвиробників.

Фоторепортаж Володимира ЯЩУКА дивитися тут:
http://photo.i.ua/user/5086/513614/?p=0&r=4721883

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.