Крупець: Допоможуть у розробці стратегії розвитку

Стали відомі громади, яким експерти «U-LEAD з Європою» нададуть підтримку в розробці стратегій розвитку. Загалом відібарали 96 територіальних громад з усіх областей України. Від Рівненщини експертну підтримку отримають Крупецька, Гощанська, Олександрійська та Варковицька громади. Перша і остання з названих – представники Дубенського району.

«Приємно, що територіальні громади Рівненщини стали учасницями цієї навчальної програми. Стратегія – це важливий документ, який сприятиме розвитку громади. Також у цьому документі будуть визначені ключові напрямки розвитку, що допоможе фахівцям громад напрацьовувати нові проєкти та розвивати території», – підкреслив Руслан Сивий, керівник регіонального офісу U-LEAD в Рівненській області.

У рамках навчальної програми будуть проведені семінари та тренінги щодо підготовки стратегії. Також здійснюватиметься експертний супровід та консультації для підготовки до засідань робочої групи та виконання завдань між ними. Робота в групах супроводжуватиметься обміном досвідом з іншими громадами, які теж розробляють стратегії їх розвитку.

Співпраця з U-LEAD у зазначеному напрямку передбачає річний навчальний онлайн-цикл із покрокової розробки стратегії розвитку. З територіальними громадами, відібраними для участі в програмі, працюватимуть експерти з розробки стратегій місцевого розвитку U-LEAD Зеновій Сірик та Володимир Крижанівський.

Крупець, сільська рада

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.