Лікар-епідеміолог Радивилова інформує

Cтаном на 24.04.2020 в Радивилівське районне лабараторне відділення надійшло 69 екстрених повідомлень щодо підозрілого випадку на COVID-19. З них у 24-х випадках підтверджено захворювання ПЛР-дослідженнями РНК вірусу SARS-CoV-2. Всього було госпіталізовано 15 чоловік, у 9 – лабораторно підтверджено COVID-захворювання. На сьогоднішній день з Радивилівського району 7 осіб перебувають в інфекційному відділені Дубенської міської лікарні та 1 пацієнт – в інфекційному відділенні Рівненської обласної лікарні.

Проведено 28 експрес-тестів, з яких лиш у 2-х – позитивний результат. Більше як 200 осіб перебували у контакті з хворими на COVID. Сімейні лікарі здійснюють нагляд за їх станом здоров’я, поліція – за дотриманням самоізоляції.

Забір матеріалу для проведення ПЛР-досліджень проводиться особам виключно з симптоматикою COVID. Всі інші підозрілі випадки, тобто особи, які контактували з хворими на COVID, знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів і лише при появі відповідних симптомів проводяться ПЛР-дослідження.

З повагою ваш лікар-епідеміолог Ірина Приступа. (Зі сторінки у Фейсбуці).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.